Fotografia ślubna

Zachowaj najpiękniejsze chwile w życiu ...

Zamów sesjęskontaktuj się...

Związek małżeński to wyjątkowa chwila. Długie tygodnie przygotowań, dobranie odpowiednich strojów, dbałość o każdy najmniejszy szczegół …

To także dzień pełen pięknych emocji. Doskonale wiemy, że młoda para która jest w tym specjalnym czasie w centrum uwagi nie jest w stanie dotrzeć do każdego z gości, zobaczyć reakcji rodziców i najbliższych podczas uroczystości ślubnych... Dzięki naszym ślubnym fotografiom żadna cenna chwila nie umknie uwadze i stanie się wyjątkową pamiątką na długie lata.

Magiczne sesje zdjęciowe, piękne tradycyjne albumy, wspaniałe fotoksiążki. To tylko niektóre z atrakcji jakie czekają dla wszystkich tych którzy postanowią wraz z firmą Foto-Tkacz utrwalić swój ślub.

Blu ray

Doskonałym dopełnieniem do ślubnych pakietów są filmy Bluray HD* oraz prezentacje multimedialne** ze ślubu i wesela. Najwyższa jakość dźwięku i obrazu a także spersonalizowane opakowania i nadruki na płytach podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości.

Dodatkowe informacje:


* Płyty Bluray HD dostępne są za dodatkową opłatą. W standardowej wersji klient otrzymuje płytę DVD PAL.
** Prezentacja multimedialna jest to zbiór wybranych przez klienta zdjęć ze ślubu przedstawionych w formie animacji na specjalnym klipie na płycie DVD PAL.